FARRIER'S FORMULA Double concentrate

Kód: 51/VED 51/NAP Zvoľte variant
Tip
3 hodnotenia
Značka: LIFE DATA
€151 €127 od €127 €125,83 bez DPH €105,83 bez DPH od €105,83 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

FARRIER'S FORMULA® double concentrate vitaminy na podpodru rastu rohoviny  sú v dvoch variantách 5kg vrecko náplň a 5kg vedierko.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Farrier’s Formula®  DOUBLE CONCENTRATE od firmy LIFE DATA® je granulovaný doplnok pre kone na podporu rastu a zkvalitnenia rohoviny.

Môže byť krmený samostatne alebo ako doplnok .  Poskytuje pre kopyto živiny ako sú fosfolipidy,omega mastné kyseliny,vitamíny,minerály a dôležité aminokyseliny “protein stavebných kameňov”. Tieto živiny umožnujú vybudovať silné spojivové tkanivo a proteiny sú doležité pre zdravú štruktúru kopyta a jeho rastu. Napomáha aj rastu srtsti a hrivy koňa. Viac ako 30 rokov výskumu, klinických štúdíí a testovania v praxi potvrdilo výsledky Farrier’s Formula®. Produkt máme vyskúšaný a môžme potvrdiť že sa jedná o jeden z najlepších produktov na podporu rastu a zkvalitnenia rohoviny na trhu.

Problémy ktoré rieši:

Zlá štruktúra kopyta vedie k problémom kopytnej steny a vznikajú rázštepy, trhliny a oddelenie kopytnej steny. Tieto problémy pri oddelení kopytnej steny vytvárajú vhodné prostredie pre mikrobiálne invázie spojené s chorobou bielej čiary.  Taktiež rieši problém pri koňoch ktoré maju tenkú chodidlovú časť a sú náchylné na krívanie. Kone ktoré sa zotavujú po laminitíde (schvátenie kopýt).

Ako funguje:

Dodáva živiny pre vybudovanie silného a zdravého kopyta , spojivového tkaniva v spávnom vyvážení a pomere. Podporuje silný a rýchly rast kopytnej steny, rohového strelu , pätiek . Poskytuje správnu výživu pre “odrastenie prasklín”. Znižuje pravdepodobnosť mikrobiálnej invázie a otlakov, pomáha pri laminitíde.

  • Balenie 5kg je postačujúce na 60 dní pre 450kg koňa.

  • Pre správne výsledky je potrebné dodržať dlhodobejší prísun doplnku!

                                   

 

   

4 krátke tipy pre silné a zdravé kopytá :  

 

                                    

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: