KEVIN BACON’S HOOF SOLUTION

Kód: 111
Neohodnotené
€22,90 €19,08 bez DPH
Skladom

Ošetrovanie chodidla a kopytnej strelky 

Detailné informácie

Podrobný popis

KEVIN BACON’S HOOF SOLUTION

Mnoho koní trávi viac ako dvadsať hodín denne zavreté v boxoch,  kde sú nútené stáť na podstielke znečistenej močom a hnojom.

Vlhkosť a kyslosť stajňových podláh a podstielky ovplyvňujú chodidlá a strelky kopýt  našich koní, ktoré sú často oslabené, dokonca poškodené.

HOOF SOLUTION je kvalitný produkt odporúčaný väčšinou podkúvačov, jazdcov a profesionálov pri koňoch . Používa sa na strelky a chodidlá, ktoré sú mäkké, citlivé, páchnuce a / alebo príliš tenké. Natieranie chodidla a strelky kopyta  roztokom HOOF SOLUTION  zakaždým, keď je kôň prekutý  a pred aplikáciou akéhokoľvek silikónu, sa dôrazne odporúča.

Vďaka priloženej kefe je aplikovanie na kopyta veľmi rýchle a jednoduché . Dokonale sa prilepí na chodidlo a strelku kopyta , ak sú čisté a suché. Pravidelná aplikácia poskytne optimálne výsledky. HOOF SOLUTION  je vhodné pre všetky typy koní, či už okuté  alebo bosé, a bez ohľadu na ročné obdobie.

NÁVOD NA POUŽITIE
Vyčistte chodidlo, rázvorky a strelku  starostlivo (bez použitia vody!) a odstráňte všetky nečistoty a odrastenú rohovinu . Pretrepte fľašu niekoľko sekúnd pred aplikáciou, aby ste mohli pomiešať účinné látky v roztoku.
Prevencia: 1 aplikácia týždenne.
Poškodené strelky : 1 aplikácia
Vážne poškodené strelky : 1 aplikácia denne po dobu 3-5 dní (v závislosti od závažnosti).

Môžete tiež používať HOOF SOLUTION  tak často, ako je to potrebné.

                                                             

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o kopytá a spevnenie kopýt
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: