Life Data® Hoof Clay® tmel do kopýt

Kód: 123
2 hodnotenia
Značka: LIFE DATA
€22,39 €18,66 bez DPH
Skladom

Na hnilobu strelky,chorobu bielej čiary & problémy kopýt

Detailné informácie

Podrobný popis

Life Data® Hoof Clay ® je ohybný antimikrobiálny tmel, ktorý sa ľahko aplikuje a zostáva na mieste v poruchách steny kopyta, starých otvoroch v kopyte , oddeleniach stien a trhlín. Life Data® Hoof Clay® poskytuje nepretržitú dlhodobú ochranu pred širokým spektrom bakteriálnych a plesňových invázií, ktoré spôsobujú zlú kvalitu kopýt, oddelenie stien, rozpadajúcej sa rohoviny, ochorenie bielej čiary a hniloby . Nie je dráždivý a je bezpečný na aplikáciu bez rukavíc.

Je dostupný v 283g balení. 

Problémy Kopýt :

Popraskané kopytá
Staré  otvory po podkovákoch 
Oddelenie rohovej steny 


Bakteriálne a plesňové ochorenia :
Hniloba kopytnej strelky 
Choroba bielej čiary
Rozpadajúca sa kopytná rohovina

 
Bezpečné zloženie:
Bezpečné pre kopytové bielkoviny
Netoxické zloženie 
Umožňuje dýchať kopytu 

Pokyny na aplikáciu:
Pre chyby nástennej steny:
Pomocou prstov alebo paličky stlačte Life Data® Hoof Clay® do oblastí kde treba, ako sú oddelenia bielej čiary, rozpadajúca sa rohovina kopyta, trhliny kopýt a staré otvory po podkovákoch . Ako všeobecné dávkovanie sa aplikuje dvakrát týždenne v mokrých podmienkach a menej často v suchých podmienkach.

Pri chorobe bielej čiary:

Bosé kone:
Kopyto by malo byť pred aplikáciou suché a čisté. Aplikujte priamo na oblasť bielej čiary a na akékoľvek praskliny steny kopyta. Znova aplikujte dvakrát týždenne.

Okuté kone:
Kopyto by malo byť pred aplikáciou suché a čisté. Strhneme podkovy a aplikujeme priamo na oblasť bielej čiary a do akýchkoľvek chýb kopyta. Znova aplikujte pri každom prekutí koňa. Life Data® Hoof Clay® môže byť bežne používaný pod podkovami ako prevencia choroby bielej čiary. Cesta klincov cez tmel chráni otvory pred vstupmi do mikrobiálnych vpádov.

Pri hnilobe strelky:
Dôkladne vyberte, vyčistite a vysušte oblasť strelky. Aplikujte na postihnuté oblasti Life Data® Hoof Clay®. Znova aplikujte dvakrát týždenne.

 

                                                             

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ošetrovanie hniloby, choroby bielej čiary a baktériových ochorení
Hmotnosť: 0.33 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie