Life Data® Hoof Clay® tmel do kopýt

Kód: 123
4 hodnotenia
Značka: LIFE DATA
€22,39 €18,66 bez DPH
Skladom

Na hnilobu strelky,chorobu bielej čiary & problémy kopýt

Detailné informácie

Podrobný popis

Life Data® Hoof Clay ® je ohybný antimikrobiálny tmel, ktorý sa ľahko aplikuje a zostáva na mieste v poruchách steny kopyta, starých otvoroch v kopyte , oddeleniach stien a trhlín. Life Data® Hoof Clay® poskytuje nepretržitú dlhodobú ochranu pred širokým spektrom bakteriálnych a plesňových invázií, ktoré spôsobujú zlú kvalitu kopýt, oddelenie stien, rozpadajúcej sa rohoviny, ochorenie bielej čiary a hniloby . Nie je dráždivý a je bezpečný na aplikáciu bez rukavíc.

Je dostupný v 283g balení. 

Problémy Kopýt :

Popraskané kopytá
Staré  otvory po podkovákoch 
Oddelenie rohovej steny 


Bakteriálne a plesňové ochorenia :
Hniloba kopytnej strelky 
Choroba bielej čiary
Rozpadajúca sa kopytná rohovina

 
Bezpečné zloženie:
Bezpečné pre kopytové bielkoviny
Netoxické zloženie 
Umožňuje dýchať kopytu 

Pokyny na aplikáciu:
Pre chyby nástennej steny:
Pomocou prstov alebo paličky stlačte Life Data® Hoof Clay® do oblastí kde treba, ako sú oddelenia bielej čiary, rozpadajúca sa rohovina kopyta, trhliny kopýt a staré otvory po podkovákoch . Ako všeobecné dávkovanie sa aplikuje dvakrát týždenne v mokrých podmienkach a menej často v suchých podmienkach.

Pri chorobe bielej čiary:

Bosé kone:
Kopyto by malo byť pred aplikáciou suché a čisté. Aplikujte priamo na oblasť bielej čiary a na akékoľvek praskliny steny kopyta. Znova aplikujte dvakrát týždenne.

Okuté kone:
Kopyto by malo byť pred aplikáciou suché a čisté. Strhneme podkovy a aplikujeme priamo na oblasť bielej čiary a do akýchkoľvek chýb kopyta. Znova aplikujte pri každom prekutí koňa. Life Data® Hoof Clay® môže byť bežne používaný pod podkovami ako prevencia choroby bielej čiary. Cesta klincov cez tmel chráni otvory pred vstupmi do mikrobiálnych vpádov.

Pri hnilobe strelky:
Dôkladne vyberte, vyčistite a vysušte oblasť strelky. Aplikujte na postihnuté oblasti Life Data® Hoof Clay®. Znova aplikujte dvakrát týždenne.

 

                                                             

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ošetrovanie hniloby, choroby bielej čiary a baktériových ochorení
Hmotnosť: 0.33 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: